м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Все про характеристики профнастилу
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Все про характеристики профнастилу

Опубліковано: 16.07.2018
Все про характеристики профнастилу

Профнастил славиться своїми унікальними властивостями, саме з цієї причини він є одним з будівельних матеріалів, що найбільше продаються на ринку. Компанія «Будстрой» пропонує найякісніший металопрофіль. У нас є всі марки матеріалу, які можуть використовуватися в різних сферах будівництва.

Що являэ собою профнастил?

Металопрофіль є досить тонким листом сталі, який покритий оцинковкою і полімерною фарбою, також лист має певний профіль, який в залежності від марки може відрізнятися своєю глибиною і кроком хвилі. Для виготовлення такого виробу застосовують високоякісну сталь, адже саме в такому разі можна очікувати від тонкого сталевого листа добрих показників експлуатації. Товщина сталевого виробу може становити від 04 до 09 мм. Також не завжди профільовані листи покриті полімерним покриттям. Такі оцинковані листи використовуються в тих випадках, коли декоративні властивості матеріалу не такі важливі, як міцність та витривалість.

Які захисні покриття може мати профнастил

Для покращення технічних характеристик та властивостей експлуатації у виробничому процесі застосовують таке сучасне покриття, як полімерне. Для полімерної кулі можуть використовувати різні речовини, наприклад поліестер, пурал, пластизол. Кожен із варіантів забезпечить профнастилу досить високий рівень захисту від ультрафіолету, також не дозволить атмосферним явищам надавати згубний вплив на матеріал. Зменшується вплив температурних перепадів і навіть механічних впливів. Найчастіше у виробництві застосовують поліестер, який дозволяє
профнастил пс 20 — копия

зробити поверхню металевих листів або глянсовою, або матовою. Крім візуальної відмінності таких варіантів, є також невелика різниця і в терміні служби, що заявлено для цих двох варіантів покриттів.

Плюси профліста

Підвищений інтерес покупців до такого матеріалу пояснюється тим, що він має оптимальні експлуатаційні характеристики і, безсумнівно, відрізняється такими перевагами:

  • Надійність.
  • Легкість встановлення та монтажу.
  • Чудовий зовнішній вигляд.
  • Гарні антикорозійні властивості.
  • Тривалий термін служби.
  • Низька ціна.

Чому так важливо правильно вибрати марку металопрофіля?

Дуже зручно, що при покупці такого матеріалу ви можете вибрати всі його параметри. Ви визначається з товщиною листів, з тими покриттями, якими буде покрита сталева основа, з розмірами листів, а також з декоративними властивостями – відтінком. Що стосується форми виробу, то тут важливим є не зовнішній вигляд, а відповідність марки придбаного матеріалу тій сфері, в якій він буде задіяний.Так, наприклад, ви можете спокійно застосувати покрівельний профнастил для облаштування огорожі, у такому разі ваш паркан матиме ще довговічніші показники служби. А ось використовувати стіновий металопрофіль у покрівельному будівництві є величезною помилкою, адже цей вид матеріалу не має достатніх параметрів для таких умов служби.

Профільовані листи мають спеціальне маркування і, залежно від виду матеріалу, він має певне позначення. Завдяки таким даним ви зможете правильно зробити вибір і не помилитися з покупкою. Для огорож використовують стіновий металопрофіль, для будівництва покрівель – покрівельний, а для спорудження несучих конструкцій – несучий тип матеріалу.

Якщо у Вас є питання і ви не знаєте, як правильно вибрати профнастил, зателефонуйте до «Будстрою». Тут вам допоможуть розібратися в нюансах покупки цього будівельного матеріалу та підберуть найякісніший та найдоступніший варіант.

Схожі статті
Кнопка звʼязку