м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
10 міфів про покупку металочерепиці у Будстрой
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

10 міфів про покупку металочерепиці у Будстрой

Опубліковано: 12.03.2016
металлочерепица

Якщо найближчим часом Ви плануєте будівельні або ремонтні роботи, саме час запастися матеріалами, які можуть знадобитися. На практиці 70% покупців свою перевагу віддають металочерепиці. Про неї говорять часто, багато й різної інформації – хтось хвалить, інші навпаки не радять. Будстрой допоможе розібратися в основних твердженнях щодо цього покрівельного матеріалу.

  • Твердження №1. Висока ціна. Ціна металочерепиці не здасться такою високою, коли Ви переконаєтеся на практиці у всіх її перевагах: такий матеріал здатний зберігати вихідний зовнішній вигляд і всі свої характеристики навіть після 10 років – мінімального гарантійного терміну. Термін служби може досягати і 50 років, а мінімальні витрати на ремонт і обслуговування металочерепиці роблять її набагато дешевшим за багато інших покрівельних покриттів.
  • Твердження №2. Багато відходів. Насправді кількість відходів металочерепиці мінімальна, якщо провести правильний розрахунок та якісний монтаж покрівлі.
  • Твердження №3. Шум дощу. Проблема значно перебільшена, адже покрівля з металочерепиці «шумить» у тому випадку, коли монтаж проводиться неякісно – листи не щільно прилягають один до одного, шурупів недостатньо або вони погано затягнуті.
  • Твердження №4. Злазає полімерне покриття. Якщо не купувати відверто дешеву металочерепицю, то можна бути спокійним за якість полімерного покриття, яке наноситься згідно з технологіями.
  • Твердження №5. Приваблює блискавки. Будь-який вид покрівлі вимагає блискавкозахисту, а листи металочерепиці не можуть стати блискавкоприймачем, оскільки вони покриті полімерним покриттям і не обов’язково контактують між собою.
  • Твердження №6. Чи не підходить для покрівлі дерев’яних будинків. За умови вдалого поєднання відтінку металочерепиці та кольору деревини цей міф спокійно можна розвінчати.
  • Твердження №7. Можливість снігових зсувів. Для захисту від сходження снігу лавинами достатньо використовувати снігозатримувачі по периметру покрівлі.
  • Твердження №8. Просочування води. Чітка геометрія листів та правильний монтаж виключають таку можливість повністю. Крім того, з метою стоку води на листах передбачено наявність капілярної канавки.
  • Твердження №9. Подряпини провокують іржу. Завдяки наявності шарів полімерного захисного покриття, цинкового покриття, ґрунтовки та оцинкування, подряпини на металочерепиці не впливають на цілісність покриття.
  • Твердження №10. Непростий монтаж. Монтаж насправді виконується швидко і без будь-яких складнощів, особливо якщо йдеться про спеціалістів.
Схожі статті
Кнопка звʼязку