м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Як правильно кріпити металочерепицю
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Як правильно кріпити металочерепицю

Опубліковано: 15.05.2019
Як правильно кріпити металочерепицю

Створення сучасного та функціонального даху – це відповідальність самого домовласника. Адже саме він обирає будівельні матеріали, бере участь у розробці проекту будови та даху, підшукує команду будівельників та виконує контроль за усіма етапами робіт. При плануванні та облаштуванні даху хочеться також, щоб у результаті виконаних робіт дах у майбутньому не вимагав особливого догляду та потребував мінімального обслуговування.

Компанія «Будстрой» має великий досвід у виконанні покрівельних робіт різного рівня складності та знає, яким має бути грамотний монтаж даху з металочерепиці. Серед основних принципів монтажу:

  • Ви завжди можете замовити покрівельне покриття в таких розмірах, які мінімізують необхідність додаткової їх порізки. Але якщо все ж таки вам потрібно буде підганяти листи покриття під конкретні розміри, краще для цієї мети застосовувати ножиці по металі або спеціальні пилки без абразивних кіл.
  • При переміщенні по даху необхідно звести до нуля можливість пошкодження покрівельного покриття, для чого рекомендується взувати взуття з м’якою підошвою. Важливо, що дозволяється наступати тільки на дошки решетування або прогин хвилі покриття.
  • Спеціальні саморізи, що використовуються для кріплення металевої черепиці, мають спеціальне гумове прокладання. Це означає, що таким чином буде забезпечено додатковий захист металочерепиці від пошкодження. Вибір кольору шурупів такий же широкий, як і самого покрівельного покриття.
  • Якщо ви використовуєте шуруповерт, потрібно з обережністю затягувати шурупи, адже надмірне зусилля може призвести до прокручування шурупа і знизиться якість кріплення покриття до решетування.
  • Вкручуються шурупи щільно в місцях прогину хвилі, але не можна допускати, щоб була роздавлена ​​гумова прокладка.
  • З досвіду нашої компанії в стандартних умовах витрата саморізів на один квадратний метр становить 8 штук, а для кріплення додаткових елементів – близько 3 штук на один метр погонний.Місця вертикального перехльосту потребують максимально щільного скріплення, тому потрібно використовувати короткі шурупи і вкручувати їх слід у спад хвилі.

krovly-kryishi-iz-metallocherepitsyi

Как видите нюансов правильного монтажа целое множество и рассказать о всех их в одной статье достаточно тяжело. Именно поэтому рекомендуем выбирать профессиональный подход при монтаже крыши из металлочерепицы и привлекать к этому серьезному процессу опытных и квалифицированных специалистов.

Основні помилки монтажу

Самостійна організація монтажу покрівлі підкуповує багатьох домовласників можливістю заощадити пристойну суму грошей, адже відомо, що вартість покрівельних робіт становить майже третину всієї суми на облаштування даху. Однак не всі замислюються про те, що деякі помилки під час монтажу металочерепиці можуть коштувати дуже дорого. Які ж помилки роблять початківці покрівельники і чим саме вони небезпечні для всієї покрівельної конструкції?

  1. Вибираючи найякіснішу металочерепицю, заощаджують на аксесуарах. Наприклад, використання дешевих саморізів – начебто дрібниця, але має дуже негативні наслідки. Потрібно розуміти, що економити на покрівлі даху – справа дуже ризикова, тому зважте всі за і проти подібної економії, яка є уявною.
  2. Вгвинчують шурупи у верхню точку, що абсолютно неприпустимо. Шайба не зможе щільно прилягати до металевої основи, а значить, герметичність покрівлі буде під великим питанням.
  3. Ігнорують рекомендації щодо інструментів, які можна використовувати при роботі з металевою черепицею та її різанням.

Якщо ви не готові ризикувати, вибирайте професійну допомогу у монтажі дахів. Так ви будете впевнені у високій якості та гарантованому відмінному результаті будівництва.

Схожі статті
Кнопка звʼязку