м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Які можуть бути розміри листів у металочерепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Які можуть бути розміри листів у металочерепиці

Опубліковано: 06.12.2018
металлочерепица 3005

Вибираючи металочерепицю для свого даху, будь-який домовласник цікавиться у продавця не лише технічними характеристиками, а й габаритними розмірами листів матеріалу. Насправді, не варто так сильно переживати про те, чи вдасться знайти відповідні розміри, адже в більшості випадків цей популярний вид покриття для даху покрівлі можна купити індивідуально під ваші потреби і відповідно замовити листи в бажаних розмірах.
Від розмірів листів матеріалу залежатиме витрата на 1 метр квадратний покрівлі, крім того, ці параметри впливають на сам монтаж – його зручність та простоту.
Принцип виробництва
Безперервна виробнича лінія, налаштована на випуск металочерепиці, використовує рулонну сталь. Ця сталь поставляється в бухтах, довжина однієї становить близько одного кілометра. Комп’ютерні налаштування дозволяють автоматично виконувати відріз у момент досягнення необхідної довжини. Після порізки листи складаються в пачки, які відрізняються розмірами листів. Далі цей матеріал слід безпосередньо замовнику.
Є ще такий важливий нюанс – для будь-якої черепиці характерний певний профіль, і хвиля листа має певний крок, тому є такі місця, в які неможливо зробити якісний відріз.
Яка стандартна ширина листів?
Якщо продавець говорить про стандартну ширину листа, то справедливо було б зазначити також, що стандартною вона буде для конкретного виду металочерепиці. Стандартна ширина листів найчастіше залежить від типу та конфігурації профілю та ширини використовуваної сировини. Більше витрачається сталевого листа під час виробництва металевої черепиці зі складною формою хвилі. Бухта металу має стандартну ширину – 1250 мм. Більшість варіантів черепиці робоча ширина листа становить 1100 мм. Але зважайте на той факт, що при продажу металочерепиці враховується не монтажна ширина листів матеріалу, а повна. Залежно від виробника, повна ширина листа може становити від 1200 до 1800 мм.
Розраховуючи кількість необхідної вам потрібно буде дізнатися обидва параметри ширини листів вибраного виду матеріалу.Правильне стикування листів у довжину дуже важливе і за умови, що довжина ската перевищує 5 м, необхідно буде ознайомитися з таблицею нездійсненних розмірів для обраного вами профілю, також вам потрібно знати точно, яким має бути поздовжнє нахльостування листів, щоб правильно підраховувати кількість необхідного матеріалу.металлочерепица максима
Компанія «Будстрой» допоможе вам вибрати черепицю в бажаних розмірах, щоб монтаж даху пройшов швидко, якісно і кількість відходів була мінімальною. Довжина листа може становити від 40 см до 8 м, але зручністю монтаж листів більшої довжини відрізнятися не буде. Компанія «Будстрой» допоможе вам вибрати черепицю в бажаних розмірах, щоб монтаж даху пройшов швидко, якісно і кількість відходів була мінімальною. Довжина листа може становити від 40 см до 8 м, але зручністю монтаж листів більшої довжини відрізнятися не буде.Дуже довгі листи буде не тільки складно піднімати, а й монтувати також. Тому враховуйте цей фактор, коли визначатиметеся з бажаними габаритними розмірами продукції.
Чому так важливо грамотно вибрати розміри:
• По-перше, грамотний вибір габаритних листів дозволить зменшити кількість відходів.
• По-друге, монтаж покрівлі з металочерепиці легше виконувати в тому випадку, якщо листи мають оптимальні розміри, які підходять для даху з певними розмірами та характеристиками схилів.
• По-третє, правильно обрані розміри – це запорука успішного монтажу та вашої надійної покрівлі.
Якщо вам потрібна допомога у виборі металочерепиці та розмірів її листів, фахівці компанії «Будстрой» допоможуть вам підібрати товар.

Схожі статті
Кнопка звʼязку