м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Правильний монтаж металочерепиці – 5 порад
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Правильний монтаж металочерепиці – 5 порад

Опубліковано: 26.04.2018
металлочерепица монтаж

Як відомо багатьом, правильний монтаж металочерепиці є запорукою довговічної та надійної служби покрівлі. Чим якісніше було проведено укладання металочерепиці та інших покрівельних елементів, тим менші ризики для домовласника в майбутньому – мінімальна ймовірність ремонту та немає потреби у додаткових роботах з обслуговування покрівлі та покриття.

  1. Правильні прорахунки

Маючи на руках креслення даху будинку, можна підрахувати з максимально можливою точністю необхідну кількість металочерепиці. До того ж, залежно від розмірів скатів покрівлі, ви зможете замовити листи конкретних розмірів. Звичайно, простіше провести розрахунки для простої двосхилий покрівлі, адже це найпростіший варіант покрівлі з мінімальним числом стиків. Економії вдається досягти і завдяки тому, що немає потреби в різанні листів і необхідності укладання їх з нахлестом в 20 см. На сьогоднішній день найчастіше покрівлі мають складну конструкцію і тому для точного прорахунку іноді доводиться звернутися до фахівців з покрівельних робіт.

  1. Бережне поводження з металочерепицею

Металочерепиця навіть при максимальних параметрах товщини та міцності потребує дбайливого звернення під час транспортування, підйому та монтажу. Якщо йдеться про продукцію з посередніми параметрами, то це просто обов’язкова умова, дотримання якої гарантує гідний вигляд покрівлі та тривалий термін експлуатації. Доставка та вивантаження металочерепиці не може відбуватися поспіхом, потрібно виключити будь-який ризик пошкодження металевих листів.Также необходимо соблюдать правила подъема этого материала на кровлю. Втім, фахівці у сфері монтажу дахів знають про всі особливості поводження з матеріалом, а ті, хто не має досвіду роботи з металочерепицею, повинні ретельно вивчити рекомендації фахівців, виробників та просто поради професіоналів у сфері монтажу покрівлі.

  1. Нарізка листів

Якщо виникає необхідність у порізці листів металочерепиці, не рекомендується використовувати для цього болгарку з абразивним колом. Причина проста – іскри можуть потрапити на зовнішній бік матеріалу та спровокувати пропалювання з подальшою корозією металевої основи.При замовленні покрівельного покриття покупці намагаються купувати матеріал з оптимальними розмірами, щоб уникнути необхідності у додаткових діях, спрямованих на припасування розмірів листів під потрібні для конкретної покрівлі.

  1. Досвід покрівельників

Довіряючи роботу з покрівельних робіт з металочерепиці кваліфікованим спеціалістам, ви можете бути впевнені, що все пройде гладко. Буде підібрана найякісніша металочерепиця згідно з тими розмірами, які необхідні для конкретної конфігурації покрівлі. Також будуть дотримані правила транспортування, навантаження та вивантаження матеріалів для покрівлі та безпосередньо технологія укладання всіх шарів покрівельного пирога.

  1. Вибір металочерепиці

Навіть найдосвідченіший покрівельник не зможе виправити недоліки неякісних матеріалів, що використовуються в облаштуванні даху. Тому ви насамперед зацікавлені у придбанні матеріалів відповідної високої якості. З високоякісною металочерепицею не просто приємно працювати, а й експлуатація такого покриття має низку переваг.

Щоб усі роботи з облаштування покрівлі пройшли успішно, подбайте про дотримання основних правил укладання металочерепиці. Дотримуючись порад нашої компанії та скориставшись нашими послугами з монтажу покрівель, ви зможете швидко та недорого облаштувати покрівлю вашого будинку.

Схожі статті
Кнопка звʼязку