м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Яка металочерепиця краща?
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Яка металочерепиця краща?

Опубліковано: 21.02.2017
Яка металочерепиця краща?

Достаток пропозицій над ринком металочерепиці породжує цілком обгрунтовані питання із боку пересічного покупця. Наприклад,

  • Яка металочерепиця краща?
  • Чи залежить її якість від наявних характеристик чи форми хвилі?
  • Як визначається якість матеріалу?
  • У чому перевага продукції від найвідоміших виробників?

Якщо говорити про якісну металочерепицю, то найкращим варіантом стане та продукція, яка була виготовлена ​​заводом не просто з гучною назвою, а й із великим досвідом роботи у даній сфері. Параметри матеріалу при цьому можуть коливатися в невеликому діапазоні. Так товщина сталевих листів бажано становити близько 0,45 – 0,5 мм, а рівень оцинковки – не менше 200 грамів на метр квадратний. Форма профілю не вносить істотного впливу якість кінцевого продукту, а переважно визначає його естетичність і привабливість для конкретного покупателя.

Яка поверхня металочерепиці надійніша?

Будь-який продавець підтвердить, що відомі заводи гарантують високу якість металочерепиці, тому придбання її стане найбільш вдалим рішенням, якщо ви бажаєте отримати досить довговічне і надійне покриття для даху.

Багатьох покупців також цікавлять питання – краще металочерепиця з глянсовою поверхнею або матовою. Однозначної відповіді на це питання дати не вдасться, адже обидва варіанти мають свої сильні сторони, як і недоліки.

Основна інформація, яку слід знати, так це невелика різниця в товщині шарів – матового і глянсового поліестеру, а також відповідний термін служби покрівлі. Враховуючи, що це не єдині варіанти захисного покриття, які може мати металочерепиця, покупець матиме можливість вибрати і більш стійкий до негоди варіант.

Щоб знати, яка металева черепиця краща і варта вашої уваги, можна:

  • Дізнатися про думку будівельників, які ведуть ваш проект.
  • Знайти реальні відгуки від споживачів продукції різних виробників.
  • Купувати у надійного продавця, до порад якого можна дослухатися.

Незважаючи на великі можливості вибору, покупець повинен бути дуже уважним і відповідально підходитимемо процесу вибору, купівлі та експлуатації металочерепиці. Допомога в такому нелегкому виборі готова надати компанія «Будстрой», адже на нашому сайті budstroy.kiev.ua не тільки широкий вибір продукції з відмінними параметрами, але також ми зможемо проконсультувати та зробити ваше придбання максимально ефективним.

 

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку