м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Які переваги використання металопрофілю
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Які переваги використання металопрофілю

Опубліковано: 04.04.2018
Які переваги використання металопрофілю

профнастил 1Металопрофіль, який застосовується в різних будівельних роботах, коштує недорого, але незважаючи на свою доступність, має ряд унікальних особливостей, завдяки яким і набув такої великої популярності. Основна перевага від того, що ваш паркан або покрівля облаштовані за допомогою даного металевого виробу в тому, що термін служби конструкції може бути досить тривалим і залежить від вихідних даних будівельного матеріалу.

Тобто, чим вища якість придбаного металопрофілю, тим кращі показники зносостійкості. Зовнішні параметри будівлі будуть визначатися тим:

  • наскільки вдало підібраний відтінок профнастилу,
  • чи грамотно обрано його марку,
  • чи правильно виконано монтажні роботи.

Профнастил – це металевий лист, який набуває особливої ​​форми в результаті прогонки через профілегибочний верстат. Залежно від сфери застосування форма металу може бути різною, в основному відмінності полягають у висоті та кроці хвилі. Вимоги до параметрів профілю різні залежно від того, де заплановане використання профнастилу – якщо це паркан, то вимоги до хвилі не є критичними, тут велику роль відіграють якості самого металу, з якого він був виготовлений.

 

Основні параметри профільованого листа

  • Основа профілю – сталевий лист. Склад стали дуже важливим, адже наявність домішок може впливати на показники міцності. Чим якісніша сталь, тим стійкішим буде матеріал. Товщина сталевого листа може бути різною – від мінімальної 0,35 мм до максимальної 0,7 мм. Для деяких будівельних конструкцій використовується матеріал з товщиною до 1,2 мм, така товщина потрібна для досягнення найвищих характеристик міцності.
  • Оцинковка – це шар цинкового покриття, яке дозволяє металу придбати відмінну антикорозійну стійкість. Чим більше цинку в даному шарі, тим краще захищена конструкція від дії вологи, яка часто переростає в іржу або корозію. Рівень оцинкування може становити від 140 до 275 грамів на метр квадратний. Очевидно, що мінімальна кількість цинку не забезпечить бажаний рівень захисту від впливу опадів та вологи.
  • Полімерний захисний шар – це шар спеціального складу, який забезпечує додатковий захист від зовнішніх впливів, у тому числі від механічних впливів. Також полімерне покриття дозволяє зберегти насиченість відтінку та забезпечити бажані декоративні параметри будівельного матеріалу.

Застосування профільованих листів дозволяє заощаджувати, адже профнастил вважається одним із найдешевших будматеріалів. До того ж усім відомі його переваги:

Надійність та універсальність. Профільовані листи широко застосовуються у будівництві – від дрібних робіт до масштабних – це обшивка будівель, і облаштування покрівель.

Стійкість та міцність. Міцна основа в доповненні з правильною геометрією хвилі дозволяє матеріалу чудово справлятися з будь-якими механічними впливами. Ніяких деформацій, втрати відтінку та цілісності матеріалу, адже профнастил – це один із найміцніших будівельних матеріалів.

Якщо ви хочете купити якісний металопрофіль, зверніться до компанії «Будстрой». Тут допоможуть із вибором доступної за ціною продукції від найкращих українських та європейських виробників. Ви можете бути впевнені в якості, а також у тому, що отриманий профнастил відмінно підійде для конкретної будівельної мети. Запорука довговічності конструкції насамперед у якісних будівельних матеріалах, тому не варто економити на і так цілком доступному профнастилі.

Схожі статті
Кнопка звʼязку