м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Металочерепиця Бровари у Будстрой
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Металочерепиця Бровари у Будстрой

Опубліковано: 17.04.2016
Металочерепиця Бровари у Будстрой

Металочерепиця Бровари у БудстройУ каталозі покрівельних матеріалів інтернет-магазину Будстрой представлена ​​також металочерепиця Бровари. Вона доступна в різних кольорах та профілях, а ціна на цю продукцію найдемократичніша. Будстрой допоможе вибрати металочерепицю для вашого будинку і доставить її в Бровари в будь-який зручний час, обмежень за кількістю товару немає, але ми допоможемо зробити правильний попередній розрахунок тієї кількості, яка може бути використана максимально раціонально. Навіщо переплачувати за відходи, якщо можна замовити металочерепицю Бровари у Будстрой та отримати найправильніший прорахунок.

З яким покриттям варто купити металочерепицю

Крім того, що Ви особисто визначаєте з металу якого виробника буде ваша металочерепиця, також Ви маєте можливість вибрати один з основних видів полімерного покриття, яке несе відповідальність не тільки за зовнішні характеристики покрівлі, але й за її міцність і довговічність.

  • Поліестер. Найчастіше купується металочерепиця саме із цим видом полімерного захисту, т.к. це найдоступніший варіант, характеристики якого дозволяють використовувати металочерепицю достатньо часу. Таке покриття забезпечує гладкість поверхні та високий ступінь стійкості матеріалу до корозії та іржі, його товщина 25-30 мкм. Оскільки це бюджетне покриття, воно не зможе забезпечити найбільш тривалу експлуатацію матеріалу.
  • Матовий поліестер виглядає набагато дорожчим за свій глянсовий аналог, але й вартість такої продукції трохи вища. Також товщина матполіестеру більша на десять одиниць, тому він може показати вищу стійкість до механічних пошкоджень.
  • Пурал характеризується шовковистістю структури металочерепиці, а також чудово протистоїть будь-яким агресивним впливам зовнішнього середовища. Його товщина близько 50 мкм, він здатний зберігати свої властивості навіть при найнеймовірніших температурних показниках – від +150 до +1200 градусів Цельсія.
  • Пластизол – товсте полімерне покриття, використовується найчастіше в складних умовах клімату. Може мати товщину 100 або 200 мікронів. Це одне з найдорожчих покриттів, проте саме воно зможе гарантувати найкращі характеристики металочерепиці.

Щоб купити металочерепицю, вибирайте колір матеріалу, його форму, а також визначтеся з бажаним типом полімерного покриття. Вивчивши всі ваші побажання, ми запропонуємо найбільш підходящі варіанти металочерепиці за доступною ціною.

Схожі статті
Кнопка звʼязку