м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Компанія Будстрой була лідером продажів у Києві та області з продажу металочерепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Компанія Будстрой була лідером продажів у Києві та області з продажу металочерепиці

Опубліковано: 02.08.2016
Из чего состоит метиллочерепица

За результатами роботи за минулі два місяці лідером продажів найпопулярнішого покрівельного покриття – металочерепиці, у Києві та області стала компанія Будстрой. Цього вдалося досягти завдяки злагодженій роботі всього колективу компанії Будстрой, продуманій ціновій політиці та найкращому асортименту металочерепиці на ринку.

Враховуючи, що саме навесні та влітку найбільше активізуються будівельні процеси, цілком логічно, що саме у червні та липні найбільше купували металочерепицю. Як правило, покупці розшукували якісні та одночасно доступні варіанти покриття, але важливим було і те, як грамотно та швидко проходить обслуговування клієнта компанії, що продають покрівельні матеріали.

Металочерепиця вже багато років є найбільш затребуваним матеріалом на ринку покрівельних матеріалів, тому виробники не стоять на місці, а постійно працюють над удосконаленням структури, якості матеріалу та технологій виробництва металочерепиці. Так на ринку з’являються нові і оригінальніші види металочерепиці, які в обов’язковому порядку стають новинками каталогу компанії Будстрой. Ми ретельно стежимо за новинами у світі виробництва металочерепиці та працюємо над своєчасним надходженням актуальних видів матеріалу до асортименту нашого магазину, тому клієнти все частіше зупиняються на пропозиціях саме нашої компанії. Також особливо важливу роль відіграє наша репутація серед клієнтів, адже всі, хто вже встиг скористатися нашими послугами та купив у нас металочерепицю, переконався і в її гідній якості, і в найприйнятніших цінах на українському ринку.

Чому металочерепиця не втрачає популярності з часом

Це пояснити досить просто – саме в металочерепиці з’єднані всі ті якості, які розшукують споживачі – це і довговічність, і гідний зовнішній вигляд даху, і відмінні показники стійкості до впливів зовнішнього середовища, і, звичайно ж, невисока ціна металочерепці. Незважаючи на наявність та інших видів покрівельних покриттів, металочерепиця впевнено тримає пальму першості і не збирається втрачати своїх позицій. Вона також затребувана на ринку, як і п’ять років тому. Придбати і провести укладання покрівельного покриття високої якості за такі гроші, скільки вони потрібні при покупці металочерепиці, практично неможливо.

Схожі статті
Кнопка звʼязку