м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Який профнастил довговічний
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Який профнастил довговічний

Опубліковано: 11.05.2020
Який профнастил довговічний

Мабуть, це найпоширеніше питання серед покупців металопрофілю. Немає сумнівів у тому, що цей простий, але багатофункціональний матеріал може бути довговічним, проте на термін його якісної експлуатації впливає ряд важливих факторів. Компанія «Будстрой» розповість, як визначається довговічність найпопулярнішого на ринку будматеріалу.

Выбір товщини

Перша технічна характеристика, що відповідає на перебіг служби виробу, це товщина листа. Товщина листа це не тільки сам метал, а й додаткові покриття, які на нього наносяться, у контексті цього параметра найчастіше говорять саме про металеву складову.

Правильно підібрана товщина сталевого профліста – це:

  • Стійкість забору чи даху чи будь-якої іншої конструкції до впливу зовнішнього середовища.zabor-profnastil-budstroy-3
  • Захист від деформації.
  • Довга служба. 

Практичність та універсальність металевих гофрованих листів дозволяє їх використовувати для будь-яких будівельних робіт, але й параметр товщини повинен підбиратися індивідуально під кожен вид робіт. Якщо ви виберете недостатньо товстий лист для даху, будьте готові до його нетривалої експлуатації або постійної необхідності ремонту.

Якщо говорити про конкретні цифри, то для двох найпопулярніших сфер будівництва, бажано використовувати продукцію не менше 0,45 мм – паркани, огорожі, дрібні споруди, та не менше 0,7 мм – для дахів, перекриттів та тих конструкцій, які потребують достатньої жорсткості матеріалу. За таких показників профнастил може вважатися довговічним.

Якою має бути оцинковка?

Цинковий шар є захистом від іржі та корозії. Логічним буде вибір продукції з максимальним вмістом цинку для конструкцій, які перебувають у постійному контакті з вологою та опадами. Якщо ж у вашому регіоні немає сильних і частих опадів, то немає потреби переплачувати за велике утримання цієї захисної речовини. Для даху, безсумнівно, оцинковкою, що рекомендується, буде показник не менше 200 г/м.кв. для досягнення добрих результатів тривалої служби. Для огородження можна знизити свої вимоги та значно вплинути на кінцеву ціну на профнастил.

Правильно підібраний цинковий шар у складі профлиста сприяє:

  • Тривалої безпеки цілісного покриття.
  • Відсутності вогнищ іржі чи корозії.
  • Продовження експлуатаційних можливостей конструкції.

Чи важливий вибір полімера?

Якщо ви вибираєте між глянцевим і матовим поліестером як захисно-декоративний шар металопрофілю, то значних відмінностей у їхній службі не буде. По роках експлуатації матовий варіант може дуже трохи перевершити глянсовий аналог, проте велика різниця буде, якщо вибирати полімерний шар з інших речовин – пурала, пластизола і т.д. Але з огляду на велику різницю в ціні, у нашому регіоні більшість вирішує купити профнастил із покриттям з поліестеру.

Вибір полімеру у складі сталевого профілю профілю допоможе вам:

  • Забезпечити захист від сонця, опадів та механічних пошкоджень.
  • Створити приємний вигляд будівельного об’єкта чи конструкції.
  • Збільшити загальний термін експлуатації.

Чи може бути дешевим довговічний металопрофіль?

Навряд чи ви зможете знайти продукцію з максимальними показниками за найменшою ціною. Враховуючи розкид можливих показників вартість товару може також серйозно варіюватися, але для найякісніших зразків не характерна низька ціна. Це з особливостями виробництва та використанням якісної сировини.

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку