м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Облаштування досконалої покрівлі за допомогою металочерепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Облаштування досконалої покрівлі за допомогою металочерепиці

Опубліковано: 04.02.2017
Облаштування досконалої покрівлі за допомогою металочерепиці

Сучасні будівельні технології дозволяють домовласникам облаштовувати свої будинки із застосуванням найбільш сучасних та естетичних покрівельних покриттів. Одним із таких матеріалів є і металочерепиця, популярність якої повністю виправдана за рахунок наявності такого покриття цілого ряду переваг та переваг над іншими типами покрівельних матеріалів.

Знайти найбільш оптимальне рішення з урахуванням вимог до технічних та естетичних даних матеріалу легко. Особливо коли консультаційну допомогу надають фахівці нашої компанії. Компанія «Будстрой» звертає вашу увагу на те, що металочерепиця у Києві за найприйнятнішою ціною продається тільки на нашому сайті.

Що являє собою металочерепиця

Основа матеріалу – сталевий лист. Він покритий кількома кулями. Кожна куля має певне завдання. Наприклад, полімерний шар виступає як декоративним, і захисним покриттям. Сталева основа також покривається антикорозійним складом – ним служить цинковий шар. У результаті вдосконалення міцної сталевої основи вдається отримати в результаті покриття, здатне не тільки до довговічного застосування, а й що дозволяє перетворити зовнішній вигляд будинку та покрівлі загалом.

Які характеристики металочерепиці вимагають вашої уваги

Знайти інформацію щодо питання правильного вибору металочерепиці не складно, адже багато продавців дають поради та рекомендації. Наша компанія також хоче допомогти з вибором та значно спростити його, тому ми зосередимо увагу на трьох основних параметрах металочерепиці:

  • Товщина листів.
  • Клас оцинковки.
  • Тип полімерного покриття.

Достатні товсті листи металочерепиці – це додаткова гарантія їх міцності. В іншому випадку зростає ймовірність деформації та зниження терміну експлуатації матеріалу.

Клас оцинковки визначить, яким буде термін служби матеріалу і наскільки добре він зможе зберігати свої зовнішні характеристики. Чим більше цинку, тим вищі антикорозійні властивості покрівлі та вища її зносостійкість.

Полімерні покриття діляться на різні типи, кожен з яких має свої параметри і недоліки. Незважаючи на різну вартість покриттів, навіть найбюджетніший з варіантів може забезпечити покрівлі тривалу експлуатацію.

Ці три параметри вимагають вашої уваги при покупці і, якщо ви хочете знати точно, що придбана металочерепиця зможе служити кілька десятків років, приділяйте достатню кількість часу ознайомленню з її параметрами. Купити металочерепицю у Києві ви можете в магазині Budstroy!

Схожі статті
Кнопка звʼязку