м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Плюси та мінуси гнучкої черепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Плюси та мінуси гнучкої черепиці

Опубліковано: 05.06.2023
Плюси та мінуси гнучкої черепиці

Матеріалів, призначених для покрівлі дахів, на ринку представлено дуже багато, при цьому вони відрізняються не тільки структурою, але й з якої сировини були виготовлені. Вибір покрівельного покриття завжди здійснюється на підставі певних факторів. Насамперед домовласник оцінює переваги та недоліки того чи іншого виду покриття, щоб оцінити, наскільки воно підходить для захисту конкретного даху.

Бітумна черепиця, як один з матеріалів, що найбільше продаються, виглядає сучасно і за багаторічну практику її використання в покрівельному будівництві довела свою надійність, в також довговічність і практичність.

Плюси гнучкої черепиці

Бітумна черепиця служить десятиліттями, продається у великому асортименті форм та відтінків, а також має інші, не менш переконливі для домовласників плюси:

  1. По-перше, гнучка черепиця підходить для тих покрівельних конструкцій, які виконані у нестандартній формі та має складні елементи.
  2. По-друге, гнучкість та пластичність виробу сприяє зручності монтажу, а невеликі розміри листів допомагають мінімізувати кількість відходів.
  3. По-третє, бітумна черепиця має у своєму складі низку захисних шарів, завдяки чому дах довгі роки виконує свої функції, не протікає та не вигоряє на сонці.

Ціна бітумної черепиці прийнятна, якщо враховувати технічні можливості матеріалу та майбутній термін експлуатації. У будь-якому випадку витрати на подібний покрівельний матеріал доцільні, адже дах буде оформлений у сучасному стилі, домовласник підбере вдалі декоративні дані черепиці і, як наслідок, покрівля виконуватиме захисну та декоративну функції.

Чи є у бітумної черепиці недоліки?

Гнучка черепиця, як будь-який інший будівельний матеріал, має деякі слабкі сторони. Не всі вони критичні, але краще домовласнику знати про них до того, як бітумна черепиця буде ним обрана та придбана.

Вимоги до укладання. Через зміну стану бітуму при різних температурах є цілком конкретні вимоги до того, як має відбуватися укладання матеріалу. Щоб уникнути деформації та інших пошкоджень покрівельного покриття, дуже важливо дотримуватись рекомендацій щодо укладання.

Догляд та чистота. Через особливості гнучкої черепиці та її поверхні на ній згодом може накопичуватися сміття, пил, інші забруднення. Тому важливо виконувати мінімальний догляд за дахом, щоб він продовжував виконувати і декоративну складову у складі даху.

Загроза появи грибка чи цвілі. Такі явища можливі за сприятливих для цього умов. Такими можна вважати неправильний монтаж та порушення герметичності.

Рівень пожежної безпеки. У порівнянні з іншими типами покриттів, бітумна черепиця має низький рівень захисту від займання.

Висока ціна. На елітні зразки з найкращою структурою та сировиною ціна буде досить високою, тому часто цей чинник відлякує потенційних покупців.

Будстрой знає все про матеріал і запевняє своїх клієнтів, що головне – правильно підібрати матеріал, тоді можна буде уникнути або мінімізувати більшість із зазначених недоліків. Важливо подбати про грамотний монтаж, змивати або змітати сміття, що накопичилося, використовувати спеціальні засоби обробки при загрозі появи цвілі.

Також варто відзначити як перевагу варіативність того, як може виглядати бітумна черепиця. В основному вона відрізняється:

  • формою нарізки,
  • кольором, наявністю комбінації відтінків,
  • поверхнева текстура.
Схожі статті
Кнопка звʼязку