м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Профнастил для паркану, який вибрати
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Профнастил для паркану, який вибрати

Опубліковано: 17.01.2019
Профнастил для паркану, який вибрати

Профнастил – це найкращий матеріал для будівництва огорожі, адже він коштує не дорого, але має при цьому відмінні характеристики. Щоб вибрати якісний профнастил для забору, насамперед варто звертати увагу на:

  • Тип полімерного покриття

Матеріал для огорожі не завжди має декоративне покриття, іноді виробники обмежуються шаром оцинковки. Такий варіант продукції відмінно підходить для будівництва огорож, естетичні характеристики яких другорядні. Трапляється, що необхідно терміново поставити паркан, і не важливо, як він виглядатиме, важливіше, щоб захистив від сторонніх очей окрему територію.

Наявність полімерного покриття продовжує термін служби виробу незалежно від умов експлуатації. Найпоширенішими видами покриття є:

  • Поліестер. Використання глянсового поліестеру зустрічається дуже часто, адже він відноситься до найдоступніших варіантів. Глянцеве покриття та насичений відтінок разом надають матеріалу відмінних зовнішніх даних.
  • Матовий поліестер. Підвищуючи захищеність металевого листа, полімерний шар також забезпечує естетичні характеристики – матеріал набуває певного відтінку, а ви отримуєте гарантоване тривале збереження такого кольору. У матовому рішенні паркан виглядає ще цікавіше.

Щоб вибрати гофровані листи з одним із перерахованих варіантів, потрібно розуміти, що різниця у них не лише зовнішня, адже в технічному плані матовий поліестер може забезпечити більш тривалу службу продукції, ніж глянсовий тип.

  • Маркування

Кожен профільований лист маркований відповідно до рекомендованої сфери застосування. Для забору прийнято використовувати стіновий металопрофіль, і він маркується так: ПС-10, ПС-15 і т.д. Недосвідченим покупцям дуже допомагає таке спеціальне маркування, адже можна відразу визначити, чи підійде матеріал для вашого будівництва, чи необхідно продовжити пошуки. Цифри у такому позначенні підкажуть, яку висоту профілю має лист. А саме висота профілювання відповідає за такий показник матеріалу, як жорсткість та міцність.

  • Виробник та гарантія

Не так важливо, хто зробив металопрофіль, як те, чи є офіційна гарантія на його експлуатацію. Гарантійні зобов’язання, які бере на себе виробник, додадуть вам впевненості у високій якості матеріалу та, відповідно, його експлуатації. Практика показує, що тільки надійні виробники представляють гарантію своєї продукції. Але не можна також стверджувати, що відсутність будь-якої гарантії обов’язково має говорити про непридатність матеріалу до багаторічної експлуатації.

Якщо ви все ж таки відчуваєте складності у виборі і сумніваєтеся, краще проконсультуватися у фахівців, які допоможуть знайти найякісніший профнастил для забора.

Схожі статті
Кнопка звʼязку