м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Яким має бути паркан?
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Яким має бути паркан?

Опубліковано: 16.03.2019
Яким має бути паркан?

Для того, щоб убезпечити приватну власність, у будівництві використовують ряд будівельних матеріалів для того, щоб звести огорожу по периметру ділянки. Саме паркан вважається невід’ємним будівельним елементом приватного володіння. Як і з будь-якою іншою конструкцією, до будівництва паркану потрібно підходити серйозно і вибирати лише довговічні матеріали. На щастя, паркан – це та конструкція, будівництво якої не вимагає спеціальних професійних знань і тому багатьом домовласникам вдається самотужки вирішити завдання облаштування паркану.

Огородження – це не лише обмежений доступ до приватної власності, а й декорування вашого маєтку. Щоб розпочати будівництво паркану, потрібно вирішити:

 • яким буде його зовнішній вигляд,
 • якою буде його конструкція,
 • який має бути висота огорожі та загальні розміри.

До речі, установка забору повинна виконуватись відповідно до певних вимог,примеру, есть утвержденное

zabor-profnastil-budstroy-3законодательством расстояние между жилым объектом и забором, если речь идет о нежилой постройке, то требования к расстоянию тоже меняются.

Якою може бути висота огорожі?

Паркан, яким обмежується територія з побудованим на ній будинків, повинен бути висотою близько 1,5-2,5 м. Якщо будинок багатоповерховий, то висота паркану може бути більшою за зазначені параметри. Але іноді для того, щоб побудувати дуже високий паркан, необхідно зібрати безліч погоджень з управлінськими органами і навіть сусідами.

Якщо розглядати вимоги до висоти паркану, який поділяє сусідські ділянки, то рекомендується не перевищувати параметр 1,5 м. Відмінно, якщо такий паркан буде трохи прозорим, а для огороджувальних елементів, що відокремлюють межі домоволодіння від дороги, посадки та лісу, краще використовувати непрозорі матеріали.

Коли ви матимете на руках весь список вимог до паркану, тоді буде в рази легше визначитися з оптимальним будівельним матеріалом для подібних робіт.

zabor-profnastil-budstroy-2

Самі поширені види огорож

Огороджувальні конструкції, які облаштовують для огорожі приватних будинків, можуть відрізнятися між собою:

 • Матеріал виготовлення.
 • Конструкцією.
 • Тип монтажу.

zabor-setki-budstroy

Завдяки тому, що на ринку багато варіантів матеріалів для будівництва таких конструкцій, власники приватних маєтків мають великі можливості вибору. Приватні будинки найчастіше захищені парканом з:

 • Дерево.
 • Профнастил.
 • Цеглини.
 • Камінь.
 • Сітки.

Паркан із сітки – це ну вже надто просто, і більше підходить для того, щоб захистити ділянку, на якій тільки плануються будь-які будівельні роботи, або дачна ділянка. Цегляний паркан вважається досить міцним, але зовні виглядає дуже грубо і вартість якісної цегли часто не тішить. Камінь та дерево – натуральні матеріали для будівництва огорож, але не завжди вони є практичними та довговічними. Дерев’яні паркани сьогодні будують все рідше, а ось кам’яний вимагає ретельного укладання та великих капіталовкладень на покупку матеріалів.

Найбільш оптимальним вибором за останні десятиліття вважається металопрофіль. Для будівництва огорож використовується спеціальна марка профнастилу, покрівельна, вона має спеціальне маркування, тому покупці не ризикують помилитися з вибором потрібної марки. Паркан із профнастилу відповідає основним вимогам до подібної конструкції – він довговічний, практичний, стійкий та привабливий. Завдяки тому, що цей матеріал відноситься до бюджетного сегменту, його вибір можна вважати вдалим з погляду економії.

Забор-из-камня

 

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку