м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Як визначити якість металочерепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Як визначити якість металочерепиці

Опубліковано: 26.04.2017
Як визначити якість металочерепиці

Металочерепиця – покриття, яке широко застосовується у сфері облаштування покрівлі. Вона представлена ​​різними формами профілю та відтінками, до того ж її виготовленням щодня займається все більше заводів. Її популярність обумовлена ​​великим набором переваг матеріалу. Покупцям, які вперше зіткнулися з необхідністю вибору та покупки металочерепиці, часто цікавляться, як можна перевірити матеріал на предмет якості.

Пропонуємо спочатку розібратися, які параметри металочерепиці за які функції відповідають.

Товщина сталі

качество металлочерепицы

Сталь, що застосовується у процесі виготовлення металочерепиці, може мати різну товщину. Чим вона більша, тим краще для міцності майбутнього покрівельного покриття. Оптимальним показником товщини вважається величина від 045 мм до 055 мм. Але часто останнім часом на ринку зустрічається продукція з товщиною сталі менше 0,4 мм. Оскільки товщина сталевої основи говорить про міцність матеріалу та його схильність до деформації, показник менше 0,45 мм не може гарантувати тривалої експлуатації виробу.

Перевірити на око товщину металочерепиці не вдасться, тому необхідно ознайомитися з технічною документацією, що супроводжує продукцію або перевірити наявність маркування та відповідної інформації у ній.

Клас оцинковки

Цинковий шар використовується для того, щоб мінімізувати вплив зовнішніх факторів на метал, що є основою металочерепиці. Вкрай негативний вплив вологи може призвести до корозії. Щоб цього уникнути, необхідно подбати про наявність високого класу оцинковки у металочерепиці. Під високим показником мають на увазі вміст цинку у кількості від 240 до 275 г/м.кв.

Інформація про цей параметр матеріалу також повинна відображатися в технічному паспорті та маркуванні на внутрішній стороні листів покрівельного покриття.

Полімерне покриття

металлочерепица 8017 матовая

Завдання використання полімерного покриття – покращити декоративні характеристики матеріалу та підвищити його стійкість до зовнішніх впливів – впливу ультрафіолету, рясних опадів, механічних навантажень.

З безлічі представлених на ринку варіантів найбільш поширеними є поліестер та матполіестер. Візуально відрізнити ці типи покриття вдається з легкістю, адже для глянцю характерна гладка поверхня, а матова покрівля відрізняється бархатистою текстурою.

металлочерепица глянцевая 8017

Як дізнатися реальні характеристики металочерепиці

  • Щоб уникнути неприємних ситуацій, слід уникати співпраці з неперевіреними компаніями, які тільки-но з’явилися на ринку.
  • При виборі постачальника та металочерепиці потрібно одразу уточнювати, чи зможе він надати технічний паспорт на продукцію, чи є офіційна гарантія від виробника.
  • Дізнайтеся, чи є на внутрішній стороні покриття маркування. У ній може бути чимало корисної інформації про те, ким вона була зроблена і з використанням якої сировини.
  • Великий вибір матеріалу від різних виробників дозволяє зробити вибір для кожного покупця вдалим та оптимальним. У результаті монтажу покрівля набуває бажаного зовнішнього вигляду – сучасного і шикарного, а також стає високоміцною та довговічною конструкцією.

Пам’ятайте, що якісна металочерепиця стане вдалим капіталовкладенням, адже найближчим часом не виникне потреби у додаткових незапланованих витратах. Не потрібно особливого догляду за покрівлею і незважаючи на це вона виглядає ефектно навіть через багато років служби.

Схожі статті
Кнопка звʼязку