м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Від чого залежить термін експлуатації бітумної черепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Від чого залежить термін експлуатації бітумної черепиці

Опубліковано: 15.08.2017
металлочерепица или битумка

Популярна бітумна черепиця славиться своїми ідеальними зовнішніми даними – вона забезпечує покрівлі багатий та вишуканий зовнішній вигляд. Завдяки великому вибору такого покриття, покупець може купити бітумну черепицю з тим терміном служби, який його влаштує. Одне з найпоширеніших питань покупців – це «Від яких факторів та параметрів може залежати термін служби покриття».

Умови експлуатації

Дуже важливо правильно оцінювати, за яких умов планується експлуатуватися та чи інша гнучка черепиця. Якщо у вашому регіоні звичними вважаються приватні пориви сильного вітру, особливо активно поводиться сонце та достатня кількість опадів протягом року, варто подумати про придбання найбільш якісної продукції з найкращими характеристиками.

Якість бітумної черепиці

Якість покриття залежить від різних факторів.

По-перше, важливо, з якої сировини була виготовлена ​​м’яка черепиця:

 

  • какой тип битума и способ его модификации,
  • на сколько прочный стеклохолст,
  • из каких пород изготовлена посыпка.

По-друге, має значення товщина гонтів, їх структура та її особливості, адже на ринку є варіанти не тільки одношарової та двошарової бітумної черепиці, на сьогодні технології дозволяють виготовляти продукцію з п’ятьма функціональними шарами.

По-третє, від особливостей устаткування залежить основні експлуатаційні параметри матеріалу. Завжди звертайте увагу на репутацію виробника, адже тільки надійні заводи гарантовано не допустять застосування обладнання, що вийшло з ладу.

Якість монтажу

Як відомо, від якості монтажу покрівельного покриття залежить так багато, як і від рівня самого матеріалу. Якщо укладання гонтів виконується неналежним чином, цілком можливо це закінчиться протіканням покрівлі ще до того, як ви переберетеся в своє нове домоволодіння.ф

Якщо Ви хочете купити бітумну черепицю, будьте уважні до деталей і ретельно вивчіть характеристики пропонованої бітумної черепиці, шанси на отримання довговічної покрівлі зростають у рази. Допомога консультантів з «Будстрой» буде корисна тим, хто ще має сумніви щодо вибору продукції конкретного виробника. Ми не тільки розповімо, як відрізняється термін служби черепиці від різних заводів, але й розповімо чому ця різниця існує.

Гарантійний та реальний термін служби гнучкої покрівлі

Всі відомі виробники видають офіційну гарантійну документацію, але єдина відмінність – термін цієї гарантії, який може змінюватись від 10 до 60 років. Зі збільшенням терміну гарантійних зобов’язань з боку виробника продукції, зростає і вартість такої бітумної черепиці.

Багатьох домовласників цікавить, чи відрізняється реальний термін служби від заявленого в офіційних документах. Випадки бувають різні, однак ви повинні розуміти, що ці цифри вказані на підставі проведених тестувань покриттів у різних умовах і тільки в результаті їх проведення та аналізу видається документ із конкретним терміном можливої ​​безперебійної експлуатації покрівлі з гнучкої черепиці.

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку