м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Які характеристики має металочерепиця Словаччина
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Які характеристики має металочерепиця Словаччина

Опубліковано: 06.04.2016
Які характеристики має металочерепиця Словаччина

Металочерепиця словацького виробництва давно має гарний попит серед покупців будівельних матеріалів для покрівлі. Пов’язана така популярність словацької металочерепиці з її відмінними властивостями під час експлуатації, яких виробнику вдалося досягти завдяки впровадженню найостанніших технологій у ході виробництва та використанню найкращої сировини – рулонної оцинкованої сталі.

Особливості металочерепиці словацького виробництва

Металочерепиця Словаччина зарекомендувала себе з позитивного боку не тільки в Європі, а й у всьому світі. Варто відзначити, що вся продукція словацького заводу US Steel випускається відповідно до стандартів ІСО 9001. Завод всесвітньо відомої корпорації розташований у Словаччині в місті Кошице, саме тут виробляється якісна оцинкована сталь, товщина якої 0,45 мм, а полімерне покриття виконане з нанесенням поліестеру. або матового поліестеру. Що стосується класу цинкового покриття, то цей показник знаходиться в діапазоні від 160 до 180 грамів на м.кв., що також дозволяє матеріалу мати достатню міцність і захищеність від іржі та корозії.

Словацька металочерепиця з матовим покриттям може стати справжньою окрасою вашого будинку, адже така витонченість текстури та різноманітні колірні рішення дозволяють створювати нові та індивідуальні дахи. Враховуючи також, що ціна на словацьку металочерепицю вважається однією з найдемократичніших, металочерепиця Словаччина не просто добре продається на ринку і постійно знаходить нових покупців.

Чому вибирають металочерепицю Словаччину

Якщо Ви вибираєте металочерепицю і не знаєте, яку краще взяти, то на користь металочерепиці Словаччина кажуть такі факти:

Ця продукція випускається на заводі з бездоганною репутацією, що входить до складу найбільшої світової корпорації. Думати, що можна придбати погану або недостатню якість продукцію від такого виробника немає жодних підстав, адже технологічний процес виробництва дотримується відповідно до останніх інновацій, використовується тільки нове обладнання в повністю робочому стані, над випуском металочерепиці працює одна сотня кваліфікованих співробітників.

Металочерепиця словацького виробництва стане справжньою знахідкою, якщо Вам потрібен доступний за ціною, але гідний якості покрівельний матеріал.

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку