м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Все про металочерепицю: особливості структури, види, плюси та мінуси експлуатації
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Все про металочерепицю: особливості структури, види, плюси та мінуси експлуатації

Опубліковано: 13.09.2018
Металлочерепица яспис ретро

Незважаючи на величезний вибір покрівельних матеріалів, який представлений зараз на ринку, більшість домовласників віддає перевагу металочерепиці. Нагадуючи своїм зовнішнім виглядом натуральну черепицю, металева відрізняється своїми експлуатаційними характеристиками. Також однією з основних її відмінностей від керамічного покриття є більш доступна ціна.

Компанія «Будстрой» пропонує продукцію провідних виробників, вона володіє бажаними якостями експлуатації та гідними зовнішніми характеристиками.

Основні шари металочерепиці

Основа металочерепиці – це тонколистова сталь, вона обробляється цинком. Залежно від товщини сталі та цинкового шару може змінюватись термін служби та інші показники експлуатації матеріалу. Не менш важливим у структурі листа є і полімерний захисний шар. Декоративна складова – це полімерний шар, який наноситься поверх цинкової кулі. Саме полімерна речовина має захисні властивості.

Види покриттів

Залежно від того, якою використовується склад захисного покриття, розрізняють такі види покриттів для металочерепиці:

ретро яспис на крыше

 • Поліестер. Цей варіант захисного покриття вважається найдешевшим і має достатню товщину – 25 мкм. Завдяки особливостям складу поліестеру поверхня листів набувають глянсового ефекту. «Будстрой» найчастіше продає металочерепицю саме з таким видом полімерного покриття, адже продукція у такому варіанті має відмінний показник стійкості до зовнішніх впливів та відрізняється прийнятною вартістю. Термін служби такої металочерепиці складе щонайменше 10 років.
 • Матполіестер. Відрізняючись від звичайного поліестеру товщиною захисного шару всього на 10 мкм у велику сторону, матова металочерепиця має бархатистий матовий вигляд. Цей товар більш довговічний, ніж глянсовий аналог, і орієнтовно термін його служби може становити близько 25-35 років.
 • Пурал. Найнадійнішу стійкість до впливу ультрафіолету має металочерепиця з покриттям із пурала. Нестабільна температура і навіть механічні пошкодження стають у рази менш небезпечними для металевого покрівельного покриття. Товщина такого захисного шару становить 50 мкм, а термін служби може сягати 40-50 років.
 • Пластизол. Найбільш товстим захисним покриттям є шар пластизола. У зв’язку з особливостями складу такий шар має спеціальну текстуру. Висока ціна на подібну продукцію пояснюється чудовими експлуатаційними властивостями покрівельного матеріалу.

Найвагоміші плюси використання металочерепиці

Ви можете застосувати це покриття у будівництві практично будь-якого даху. Складність конструкції в даному випадку особливого значення не має, а єдиною умовою використання металочерепиці є оптимальний кут нахилу покрівлі – не менше 14 градусів.

До основних переваг матеріалу компанія «Будстрой» з впевненістю може віднести:

 • Багаторічний термін служби.
 • Адаптація до негативних умов експлуатації.
 • Різноманітність дизайну профілю та колірних варіацій.
 • Невисокі ціни на всі види продукції.
 • Можливість швидкого монтажу.
 • Екологічність складу та стійкість до займання.

Погодьтеся, з таким набором властивостей матеріал вартий уваги домовласників, які бажають побудувати покрівлю з відмінними зовнішніми та експлуатаційними даними.
омега 2

Чи існують недоліки у металочерепиці?

Покупців покрівельних матеріалів цікавлять не лише позитивні якості продукції, а й недоліки, які можуть вплинути на термін та якість служби. Недоліками металочерепиці, про які варто поговорити, є:

 • Множественные отходы при обустройстве сложной конструкции кровли в связи с не пластичностью металлического изделия.
 • Недостаточный уровень звукоизоляции и необходимость использования дополнительных слоев в кровельном пироге.
 • Рельефность поверхности листов может помешать сходу снеговых масс, поэтому всегда важно соблюдать рекомендации касательно угла наклона скатов крыши.

Пам’ятайте, що будь-які недоліки можна мінімізувати при розумному підході до процесу монтажу та підбору необхідних матеріалів.

На які фактори звернути увагу при виборі металочерепиці

Вибором металочерепиці найчастіше займається сам домовласник. Адже він чітко визначив для себе і зовнішній вигляд такого покриття, бажані параметри товщини сталевого листа і захисних покриттів. Для досвідчених покупців не є особливою складністю підібрати серед широкого асортименту якісний зразок металочерепиці, а тим, хто вперше купує такий матеріал, слід врахувати, що:

 • Листи металочерепиці маркуються спеціальними позначеннями більшості відомих заводів. Ця інформація, яка наноситься на внутрішній бік листів, свідчить про реальні параметри виробу.
 • Наявність або відсутність гарантії на продукцію може вказувати на певний рівень якості, тому у ваших інтересах при виборі поцікавитися про наявність даного документа на певний товар.
 • Щоб не помилитися з кількістю металочерепиці, яка вам знадобиться для покрівлі, необхідно враховувати не тільки площу даху, та й складність її конструкції. За наявності складних елементів може збільшуватися кількість відходів.
 • Зверніть увагу і на той факт, що зростання ціни на металочерепицю може говорити і про те, що у дорожчого зразка якість буде значно кращою.

металлочерепица омега

Компанія «Будстрой» продовжує радувати клієнтів якісною металочерепицею. Наша співпраця з надійними постачальниками не припиняється, крім того, ми постійно пропонуємо нові варіанти продукції за більш приємними цінами. Якщо ви націлені на вдалу покупку металочерепиці, у вас це обов’язково вийде. Перейшовши на сайт нашої компанії, ви зможете ознайомитися з масою різних варіантів, вартих вашої уваги.

Схожі статті
Кнопка звʼязку