м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Все, що потрібно знати про сучасний паркан жалюзі
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Все, що потрібно знати про сучасний паркан жалюзі

Опубліковано: 30.09.2023
Паркан жалюзі для огорожі

Паркан жалюзі – це сучасне рішення, як доступно та красиво захистити приватну власність та зробити огороджувальну конструкцію оригінальною. У цьому виробі передбачена можливість для домовласника мати доступ до перегляду вулиці, але водночас не показувати напоказ, що відбувається у дворі. Це можливо завдяки системі, яку мають у своїй основі жалюзі для огородження.
Купити паркан жалюзі можна в різній комплектації – з різною кількістю секцій, також покупець вибирає висоту майбутнього огородження, виробника продукції, колірний варіант.

Чим унікальна система жалюзі для огорожі?

Паркан жалюзі для огорожі

 1. По-перше, це абсолютно новий вид огороджувальної конструкції, і зараз тільки починає зростати популярність матеріалу.
 2. По-друге, ціновий показник переважно в середньому сегменті цін, тому не можна сказати, що це дорога альтернатива тому ж профнастилу.
 3. По-третє, монтаж дуже простий та виконується за кілька днів.
  Панелі жалюзійного паркану виготовляється з міцного металу – оцинкованої сталі із захистом у вигляді полімеру. Метал використовують завтовшки від 0,45 до 0,7 мм, а максимальна довжина ламелі може бути до 3 м. Кріпиться огорожа на металеві, цементні або бетонні стовпи. Комплектація йде індивідуальна під конкретні розміри та побажання замовника.

У чому переваги використання?

 • Функціональність. Сфера використання досить велика, паркан жалюзі не вимогливий до умов експлуатації, тому є практичним рішенням.
 • Якість. Міцні металеві ламелі мають хорошу жорсткість і не деформуються, а за рахунок цинку у складі зберігають цілісність металевої поверхні, не іржавіють, а головне – не схильні до появи корозії.
 • Стиль. Забір жалюзі виглядає стильно і сучасно, при цьому не втрачає своєї функціональності. Рідко, коли паркан поєднує у собі чудові перспективи служби та бездоганний оригінальний вигляд.
 • Довговічність. При невеликих витратах покупець отримує як гарний паркан жалюзі, а й вражаючий термін його служби. Щонайменше десять років не доведеться турбуватися про його заміну чи ремонт.

забор жалюзи ламели для забора

Про переваги

Жалюзійний паркан виконується у секціях, кожна з них має свої габарити. Також може бути різною відстань між ламелями, вибирають покупці та відтінок виробу. Колірна гама дуже різноманітна, але особливим попитом користується продукція у сірих, темно-сірих та коричневих відтінках. Це класика кольорового оформлення для будь-якої огорожі, до того ж добре гармонує у будь-якому ландшафті.
Серед переваг, які має паркан жалюзі, найбільше залучають кінцевого споживача:

 • довговічність та міцність,
 • стійкість до ультрафіолету,
 • сучасність та естетичність,
 • швидкий процес встановлення та монтажу.
  Конструкція огорожі з ламелей створює захист приватної території, але за рахунок отворів між ними вона буде добре освітлена, провітрювана та комфортна для перебування. Захистити від сторонніх поглядів внутрішній двір, але створити затишок всім мешканців, одне з його головних завдань.
  Ламелі для забору повинні мати якісний антикорозійний захист, який визначається в г/м.кв захисної речовини – цинку. Крім цього параметра ще потрібно звертати увагу на товщину сталі, адже для більших показників і міцність виробу буде вищою. Полімер – це захист від сонця, а отже і від вигоряння, тому і цим технічним параметром не можна жертвувати під час підбору продукції.
Схожі статті
Кнопка звʼязку