м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Яку металочерепицю пропонує «Будстрой»
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Яку металочерепицю пропонує «Будстрой»

Опубліковано: 21.03.2018
металлочерепица Германия

Металочерепиця – один із найоптимальніших варіантів покриття для покрівлі даху. Для даного матеріалу характерні всі властивості, які згодом допоможуть охарактеризувати дах як довговічний, міцний і надійний. Про численні переваги металочерепиці невпинно говорять продавці покрівельних матеріалів, зокрема йдеться про те, що:

  • Покрівля з металочерепиці виглядає сучасно, актуально, гармонійно та цілісно. Дах стає головною окрасою будівлі, чим успішно вдається підкреслити грамотно розроблений проект будинку.
    Монтаж такого покриття може бути виконаний набагато швидше, ніж інших типів покриттів, до того ж набагато доступнішими будуть ціни на роботу монтажної бригади. Це пояснюється легкістю самого матеріалу та зручністю поводження з ним під час укладання покрівельного пирога.
  • Структура металочерепиці розроблена з урахуванням усіх вимог, що висуваються в різних умовах експлуатації покрівель. Передбачено, що покрівля відмінно протистоятиме різним впливам зовнішнього середовища – опадам, вітру, навантаженням, хімічним і механічним впливам.

Крім вищеописаних плюсів використання металочерепиці, обов’язково треба згадати і те, що вона представлена ​​в такому широкому асортименті, що завжди є можливість облаштувати оригінальну та неповторну покрівлю, обравши цікавий профіль та нестандартний відтінок.

Як визначити чи справедлива ціна на металочерепицю

Компанія «Будстрой» пропонує своїм клієнтам якісну металочерепицю у великому ассортименте відтінків, форм
профілю та виробників. Якщо ви шукаєте якісний матеріал для свого даху і вже визначилися з тим, що ним стане металочерепиця, потрібно знати основні секрети, як розпізнати відповідність ціни якості матеріалу. На ринку представлено дуже багато пропозицій, при цьому ціни на товар практично з ідентичними параметрами, але під різними брендами можуть відрізнятися дуже істотно. Що насамперед має вас насторожити при виборі металочерепиці, так це відсутність:

  • маркування,
  • офіційної гарантії,
  • супровідної технічної документації

Якщо наявність чи відсутність маркування який завжди вказують на якість, лише допомагають визначити реальні дані товару, то документація від виробника дуже важлива. Якщо її немає, ви не можете бути впевнені, що металочерепиця була зроблена німецьким виробником, а не китайським. Візуально розрізнити продукцію неможливо, тому єдина можливість перестрахуватися, це перевірити наявність документів.

Якщо ви маєте можливість ознайомитися з документами на матеріал, ви можете дізнатися, які має параметри металочерепиця, ким вона була зроблена і з якого металу, а також який термін гарантії на продукцію дає виробник. Від кожного з цих факторів залежатиме ціна. Чим якісніший метал та обладнання, чим вищий рівень виробничого обладнання, тим дорожчим буде матеріал. Якщо параметри посередні, а гарантія лише на словах, вартість такої металочерепиці не може бути високою.

Схожі статті
Кнопка звʼязку